KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11312303
nr 1131 2303
Akvarell
Gustav Rudberg fartyg, signerad, 14x32
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 september 2017
kl 20:12:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
500 kr